Organy Szkoły

Grono pedagogiczne:

Dorota Słowińska - dyrektor szkoły, matematyka - dslowinska@zsjerka.pl
Rafał Szłapka - z-ca dyrektora szkoły, psycholog, pedagog - rszlapka@zsjerka.pl   
Alicja Maciejewska - język polski, historia - amaciejewska@zsjerka.pl   
Bernadeta Drozda - wychowanie fizyczne - bdrozda@zsjerka.pl   
Małgorzata Graczyk - WOS - mgraczyk@zsjerka.pl    
Aldona Jankowiak - edukacja wczesnoszkolna - ajankowiak@zsjerka.pl   
Edyta Baranowska - j. angielski - ebaranowska@zsjerka.pl     
Krzysztof Wojtkowiak - religia - kwojtkowiak@zsjerka.pl   
Agnieszka Hoffmann - język polski - ahoffmann@zsjerka.pl 
Violetta Landzwojczak - język polski - vlandzwojczak@zsjerka.pl   
Tomasz Leonarczyk - wychowanie fizyczne - tleonarczyk@zsjerka.pl   
Monika Michalak - edukacja wczesnoszkolna - mmichalak@zsjerka.pl   
Krzysztof Grzegorzyca - muzyka - kgrzegorzyca@zsjerka.pl   
Dawid Nowak - wychowanie fizyczne - dnowak@zsjerka.pl        
Grażyna Żak - matematyka, informatyka - gzak@zsjerka.pl    
Piotr Strzelczyk - język angielsk, informatyka - pstrzelczyk@zsjerka.pl   
Lidia Szczerbal - bibliotekarz - lszczerbal@zsjerka.pl   
Katarzyna Sztul - język angielski - ksztul@zsjerka.pl   
Sylwia Markiewicz - historia, j. polski - smarkiewicz@zsjerka.pl   
Izabela Wilkowska - biologia, chemia - iwilkowska@zsjerka.pl   
Katarzyna Brukiewicz - wychowanie przedszkolne,plastyka, - kbrukiewicz@zsjerka.pl   
Justyna Marcinkowska - wychowanie przedszkolne - jmarcinkowska@zsjerka.pl   
Dorota Antkowiak - edukacja wczesnoszkolna - dantkowiak@zsjerka.pl   
Violetta Duszyńska - wychowanie przedszkolne - vduszynska@zsjerka.pl   
Leonarda Walczak - wychowanie przedszkolne - lwalczak@zsjerka.pl   
Iwona Tomczak - edukacja wczesnoszkolna - itomczak@zsjerka.pl   
Renata Szlecht - wychowanie przedszkolne - rszlecht@zsjerka.pl   
Joanna Hytra - wychowanie przedszkolne - jhytra@zsjerka.pl      
Aneta Walczak - logopedia - awalczak@zsjerka.pl   
Grażyna Konieczna - religia - gkonieczna@zsjerka.pl 

Katarzyna Karolczak-edukacja wczesnoszkolna, przyroda -kkarolczak@zsjerka.pl

Dorota Kroma- wychowanie fizyczne,technika-dkroma@zsjerka.pl

Justyna Pawlicka- wychowanie przedszkolne, doradztwo zawodowe-  jpawlicka@zsjerka.pl

Karolina Jedrzejewska-pedagog  specjalny -kjedrzejewska@zsjerka.pl

Monika Czuczwara Frąckowiak-geografia- mczuczwara-frackowiak@zsjerka.pl

Adrian Stróżyk-pedagog- astrozyk@zsjerka.pl

Robert Sekuła-matematyka-rsekula@zsjerka.pl

Maciej Jańczak-fizyka-mjanczak@zsjerka.pl