Dyżury nauczycieli

I  semestr rok szkolny 2020/2021 dla rodzica - konsultacja online (MS TEAMS)    

Nazwisko i imię nauczyciela 

  Dzień tygodnia 

Godziny 

Słowińska Dorota 

środa 

7:00-9:00 

Szłapka Rafał 

piątek 

14,00 – 15,00 

Drożdżyński Jarosław 

środa 

13,35-14,20 

Antkowiak Dorota 

środa 

10,55 – 11,40 

Baranowska Edyta 

środa 

8,55 – 9,40 

Brukiewicz Katarzyna 

poniedziałek 

11,55 – 12,40 

Drozda Bernadeta 

czwartek 

11,55 – 12,40 

Graczyk Małgorzata 

poniedziałek 

8,00 – 8,45 

Grzegorzyca Krzysztof 

czwartek 

9,50 – 10,35 

Hoffmann Agnieszka 

piątek 

10,55 – 11,40 

Hytra Joanna 

piątek 

10,55 – 11,40 

Jakubowska Natalia 

poniedziałek 

17,15 – 18,00 

Jankowiak Aldona 

środa 

9,50 – 10,35 

Kalemba Sławomir 

wtorek 

13,45 – 14,30 

Karolczak Katarzyna 

poniedziałek 

9,50 – 10,35 

Konieczna Grażyna 

czwartek 

9,00 – 9,45 

Kroma Dorota 

wtorek 

9,50 – 10,35 

Landzwojczak Violetta 

czwartek 

8,55 – 9,40 

Leonarczyk Tomasz 

poniedziałek 

10,55 – 11,40 

Maciejewska Alicja 

czwartek 

8,55 – 9,40 

Markiewicz Sylwia 

piątek 

10,55 – 11,40 

Michalak Monika 

piątek 

8,55 – 9,40 

Nowak Dawid 

czwartek 

11,55 – 12,40 

Palcat-Sroka Barbara 

piątek 

8,55 – 9,40 

Przydróżna Beata 

środa 

15,00 – 16,00 

Ranka Sandra 

środa 

9,50 – 10,35 

Ruta Przemysław 

piątek 

16,00 – 16,45 

Strzelczyk Piotr 

środa 

8,55 – 9,40 

Szczerbal Lidia 

poniedziałek 

8,00 – 8,30 

Sztul Katarzyna 

piątek 

9,50 – 10,35 

Tomczak Iwona 

poniedziałek 

10,55 – 11,40 

Walczak Aneta 

wtorek 

10,55 – 11,40 

Wilkowska Izabela 

wtorek 

9,50 – 10,35 

Wojtkowiak Krzysztof 

poniedziałek 

16,00 – 16,45 

Żak Grażyna 

środa 

8,55 – 9,40 

 

I semestr rok szkolny 2020/2021 dla ucznia

 

Nazwisko i imię nauczyciela

Dyżur lub konsultacja

Dzień tygodnia

Godziny

Konsultacja

online (MS TEAMS)

Dyżur

w szkole

 

Słowińska Dorota

 

x

środa

7:00-9:00

Gab.103

Szłapka Rafał

 

X

piątek

7:00-7:45

gab.209

Drożdżyński Jarosław

 

x

wtorek

7:00-7:45

gab. 203

Antkowiak Dorota

X

 

wtorek

17:00-17:45

 

Baranowska Edyta

X

 

poniedziałek

16:00-16:45

 

Brukiewicz Katarzyna

X

 

wtorek

12:50-13:35

 

Drozda Bernadeta

 

X

piątek

12:50-13:35

sala sportowa

Graczyk Małgorzata

X

 

poniedziałek

17:00-17:45

 

Grzegorzyca Krzysztof

X

 

piątek

17:00-17:45

 

Hoffmann Agnieszka

 

X

czwartek

7:00-7:45

sala 104

Hytra Joanna

X

 

poniedziałek

15:30-16:15

 

Jakubowska Natalia

X

 

środa

15:00-15:45

 

Jankowiak Aldona

X

 

poniedziałek

12:50-13:35

 

Kalemba Sławomir

 

X

wtorek

13:45-14:30

015

Karolczak Katarzyna

 

X

piątek

7:00-7:45

207

Konieczna Grażyna

X

 

poniedziałek

15:30-16:15

 

Kroma Dorota

X

 

poniedziałek

16:00-16:45

 

Landzwojczak Violetta

 

X

poniedziałek

7:00-7:45

Sala 111

 

Nazwisko i imię nauczyciela

Dyżur lub konsultacja

 

Dzień tygodnia

Godziny

Konsultacja online (MS TEAMS)

Dyżur

w szkole

 

Leonarczyk Tomasz

 

X

poniedziałek

14:40-15:25

Sala sportowa

Maciejewska Alicja

 

X

poniedziałek

7:00-7:45

Sala 107

Markiewicz Sylwia

X

 

poniedziałek

15:00-15:45

 

Michalak Monika

X

 

poniedziałek

15:00-15:45

 

Nowak Dawid

X

 

poniedziałek

15:00-15:45

 

Palcat-Sroka Barbara

 

X

środa

7:00-7:45

Pokój nauczycielski

Przydróżna Beata

X

 

środa

16:00-17:00

 

Ranka Sandra

X

 

poniedziałek

16:00-16:45

 

Ruta Przemysław

X

 

piątek

15:30-16:00

 

Strzelczyk Piotr

X

 

środa

18:00-19:00

 

Szczerbal Lidia

X

 

poniedziałek

15:00-15:00

 

Sztul Katarzyna

X

 

środa

16:00-16:45

 

Tomczak Iwona

 

X

poniedziałek

13:45-14:30

201

Walczak Aneta

 

X

wtorek

10:55-11:40

1

przedszkole

Wilkowska Izabela

X

 

poniedziałek

16:00-16:45

 

Wojtkowiak Krzysztof

X

 

poniedziałek

16:00-16:45

 

Żak Grażyna

X

 

poniedziałek

16:00-16:45