Rekrutacja do przedszkoli w Jerce oraz Kopaszewie na rok szkolny 2022/2023

Drodzy Rodzice, 

Przedstawiamy listy dzieci, które po przeprowadzeniu rekrutacji uzupełniającej będą kontynuowałay edukację przedszkolną w kolejnym roku szkolnym w przedszkolach w Jerce i  Kopaszewie oraz listy dzieci przyjętych oraz nieprzyjętych do przedszkoli na rok szkolny 2022/2023.

 

LISTA DZIECI KONTYNUJĄCYCH EDUKACJĘ PRZEDSZKOLNĄ W PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM W JERCE W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

LISTA DZIECI 6 – LETNICH

1.   Bajsztok Dariusz 

2.   Bartkowiak Sara

3.   Dominiczak Maksymilian

4.   Frąckowiak Amelia

5.   Garasz Mateusz

6.   Gorący Jan

7.   Jędrowiak Stanisław

8.   Kalinowski Wojciech

9.   Kaźmierczak Wojciech

10. Korbik Marianna

11. Kruk Marcelina

12. Książyk Aleksander

13. Liskowiak Aleksander

14. Losy Weronika

15. Matelska Zofia

16. Michalak Maja

17. Ognyanov Kristian

18. Piosik Emilia

19. Poluian Anastasiia

20. Ratajczak Felicja

21. Rychlak Antoni

22. Rzepka Igor

23. Sznabel Ignacy

24. Szymajda Nikodem

25. Szyszka Szymon

26. Wieczorek Wiktor

27. Włodarczak Paweł

28. Wojciechowski Tymoteusz

29. Woźniak Jan

 

LISTA DZIECI 5 – LETNICH

1.   Banaszak Weronika Marta

2.   Binder Alicja

3.   Dembna Violetta

4.   Długa Julia

5.   Dodot Milena

6.   Gawron Nikola

7.   Grzelczyk Aleksandra

8.   Hytry Bruno

9.   Jankowski Szymon

10. Kaczmarek Antonina

11. Kubera Dominik

12. Kurt Fabian

13. Linke Fabian

14. Liskowiak Wiktor

15. Łabińska Julia

16. Łydżba Igor

17. Maćkowiak Karol

18. Nowak Danuta

19. Polowczyk Nikola

20. Semash Daniel

21. Sroczyńska Nikola

22. Szłapka Łukasz

23. Wieczorek Marcel

24. Włodarczak Gabriela Ewelina

25. Woźna Michalina

 

LISTA DZIECI 4 – LETNICH

1.   Adamska Kornelia

2.   Cholewiński Nikolas

3.   Dominiczak Adam

4.   Dudkiewicz Mieszko

5.   Gawron Martin

6.   Głód Franciszek 

7.   Gorąca Maria

8.   Hytry Borys

9.   Janiszewska Martyna

10. Jędrowiak Jakub

11. Jędrowiak Wojciech

12. Kalinowski Piotr

13. Kubicka Maja

14. Laszczyński Adam

15. Małecki Krzysztof

16. Marcinkowska Emilia

17. Misiak Maja

18. Pawlicki Julian

19. Płocieniak Emilia

20. Polowczyk Kacper Michał

21. Rogacki Wiktor

22.Rogacki Wojciech

23. Rzepka Natasza Maria

24. Sikorska Noemi

25. Skrzypczak Leon

26. Stefanek Agata

27. Stelmashchuk Zlata

28. Szłapka Maciej

29. Trąbała Lena

 

LISTA DZIECI 3 – LETNICH

1.   Dodot Agnieszka

2.   Waszak Liliana 

3.   Wojtczak Piotr

4.   Markiewicz Maksymilian

 

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO W JERCE NA ROK SZKOLNY 2022/2023

 

LISTA DZIECI 6 – LETNICH

1.   Kardasz Nikola

 

 LISTA DZIECI 5 – LETNICH

1.   Balcerowski Cezary

2.   Wojciechowska Olga

 

LISTA DZIECI 4 – LETNICH

1.   Baranek Amelia

2.   Barcz Gabriela

3.   Bartkowiak Emilia

4.   Bartkowiak Krzysztof

5.   Browarczyk Leon

6.   Grajewski Jan

7.   Jankowiak Adrianna

8.   Jankowiak Aleksandra

9.   Lis Zuzanna

10. Padurski Leon Piotr

11. Wawrzyniak Jakub

12. Wawrzyniak Julia

 

LISTA DZIECI 3 – LETNICH

1.   Berdychowska Paulina

2.   Dudkiewicz Teresa

3.   Jankowski Mikołaj

4.   Juskowiak Kaja

5.   Kasperska Laura

6.   Kaźmierczak Antoni

7.   Klupczyński Mikołaj

8.   Konieczny Jakub

9.   Kubera Jagoda

10.  Kubiak Wiktor

11. Małecka Zofia

12. Małyszek Lilianna

13. Matelski Tobiasz

14. Meissner Amelia

15. Nowak Jan

16. Pruszkowski Maxymilian

17. Rzepka Blanka 

18. Sobkowiak Hanna

19. Sroczyńska Pola

20. Suchora Agata

21. Szymajda Nikola

22. Wędziński Wojciech

23. Zachewicz Ignacy

 

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH W POSTĘPOWANIU UZUPEŁNIAJĄCYM DO PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO W JERCE NA ROK SZKOLNY 2022/2023

1.   Grzelczyk Nikodem

2.   Jędrowiak Leon

3.   Jędrzejewski Jan

4.   Kęsicka Helena

5.   Ognyanova Mariana

6.   Pawlicka Joanna od 19.09.2022 r.

7.   Stefanek Ewa od 10.11.2022 r.

8.   Ustasiak Julia

 

LISTA DZIECI NIEPRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO W JERCE NA ROK SZKOLNY 2022/2023

Brak

 

 

LISTA DZIECI KONTYNUJĄCYCH EDUKACJĘ PRZEDSZKOLNĄ  W PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM W KOPASZEWIE  W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

 

LISTA DZIECI 6– LETNICH

1.   Baj Bartosz

2.   Borowiak Igor

3.   Glinkowska Liliana 

4.   Kaźmierczak Iga

5.   Leszczyński Antoni

6.   Wrzesiński Brajan

 

LISTA DZIECI 5– LETNICH

1.   Jagodzińska Maria

2.   Janiak Hanna 

3.   Łukaszczyk Nikodem

4.   Michalska Aleksandra

5.   Rybarczyk Szymon

6.   Sikorski Alan

7.   Warych Marcel

 

LISTA DZIECI 4– LETNICH

1.   Glinkowski Franciszek

2.   Kuśnierek Martyna

3.   Majchrzak Stanisław

4.   Sikorski Maksymilian

5.   Szlenkier Pola

6.   Tycner Katrina

 

LISTA DZIECI 3– LETNICH

1.   Warych Oliwier

 

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO W KOPASZEWIE NA ROK SZKOLNY 2022/2023

LISTA DZIECI 6 - LETNICH        

 Brak

 

LISTA DZIECI 5 - LETNICH     

Brak

 

LISTA DZIECI 4 - LETNICH       

1.   Til Gabriela

2.   Ziętkiewicz Antoni Sylwester

 

LISTA DZIECI 3 - LETNICH       

1.   Leszczyński Kacper

2.   Matuszak Jędrzej

 

LISTA DZIECI NIEPRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO W KOPASZEWIE NA ROK SZKOLNY 2022/2023

Brak

 

 

Przewodniczący Komisji Rekrutacyjnej

Rafał Szłapka