Podium na Jureckich

tURNIEJ jURECKICH 2018

W niedzielę 10 czerwca najmłodsza grupa Spartan zakończyła sezon udziałem w Turnieju o Puchar Braci Jureckich w Kościanie. W turnieju uczestniczyli zawodnicy w roczniku 2007 i młodsi. Drużyny były podzielone na 2 grupy: A – Spartanie Jerka, SPR Włoszakowice, Wolsztyniak Wolsztyn; B – Tęcza Kościan, Start Konin, Nukleon Kostrzyn.

Czytaj więcej...

II Wielobój Sprawnościowy

8 czerwca 2018 - II Wielobój Sprawnościowy-2

8 czerwca 2018r w Krzywiniu na terenie plaży przy jeziorze odbył się II Wielobój Sprawnościowy. Wzięły w nim udział 6-cio osobowe drużyny za szkół podstawowych oraz gimnazjum gminy Krzywiń. Zawody rozgrywane były w czterech konkurencjach: rzut rzutką ratowniczą, bieg z wiaderkiem napełnionym wodą, budowanie wału obronnego z worków z piaskiem oraz „Pierwsza pomoc”.

Czytaj więcej...

Zawody powiatowe w lekkiej atletyce

23 maja 2018 - Zawody powiatowe w lekkiej atletyce-3

23 maja 2018r. na stadionie miejskim w Kościanie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w lekkiej atletyce. W zawodach mogli wystartować uczniowie z rocznika 2006 i młodsi.

Czytaj więcej...

Finał Mistrzostw Wielkopolski w piłce ręcznej dzieci młodszych

12 maja 2018 - Spartanie-1

W sobotę 12 maja odbył się turniej finałowy o Mistrzostwo Wielkopolski Dzieci Młodszych (rocznik 2007 i młodsi). W Kościanie zmagały się drużyny: MKS Poznań I, MKS Poznań II, Ostrovia Ostrów Wlkp., Real Astromal Leszno, Spartanie Jerka oraz Tęcza Kościan. Po zaciętych grach Szczypiorniści z Jerki musieli uznać wyższość rywali i zajęli 6 miejsce. Gratulujemy Spartanom godnego udziału w Finałach i życzymy powodzenia w przyszłym sezonie rozgrywkowym.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Gminy w piłce nożnej

1

26 kwietnia na orliku w Krzywiniu odbyły się Mistrzostwa Gminy w piłce nożnej dziewcząt szkół podstawowych i gimnazjum. Reprezentacja naszej szkoły podstawowej zdobyła 3 miejsce przegrywając mecze z Krzywiniem i Lubiniem w stosunku 0:1 i 0:1. Natomiast gimnazjalistki zdobyły srebrny medal. Po bardzo zaciętym meczu nieznacznie uległy drużynie z Krzywinia 2:3.

Czytaj więcej...

Monday the 23rd.