Rozgrywki w siatkówkę o Mistrzostwo Powiatu Kościańskiego

siat

Po zajęciu I miejsca w gminnych rozgrywkach w siatkówkę rocz. 2002 – 2004 drużyna chłopców z Zespołu Szkół w Jerce wywalczyła awans do rozgrywek powiatowych. Reprezentujący gminę Krzywiń zespół chłopców w składzie: Bartosz Banaszak, Szymon Wawrzyniak, Dawid Paluszkiewicz, Bartosz Juskowiak, Jakub Gołembka, Patryk Jankowski, Nikodem Witkowski, Krzysztof Kubiak po zaciętych pojedynkach uplasował się na miejscu trzecim. Gratulujemy Wam brązowego medalu!

Bernadetta Drozda

9 września 2017 - XXIV Bieg Olimpijski Racot

9 września 2017 - XXIV Bieg Olimpijski Racot-10

Sportowa przygoda

Jedni lubią szybko biegać,
Inni tylko spacerować.

4 kwietnia na Krzywińskim Orliku rozegrano Gimnazjadę w piłce nożnej chłopców. Do turnieju przystąpiły drużyny z Jerki, Lubinia i Krzywinia. Na pierwszym miejscu i z awansem do zawodów powiatowych uplasowała się drużyna z Jerki wygrywając z Lubiniem 9:2 i Krzywiniem 2:0. Drugie miejsce zajęli gimnazjaliści z Lubinia ogrywając Krzywiń 2:1. Na ostatnim podeście podjum stanęli Krzywiniacy.

Dawid Nowak

Mistrzostwa Gminy Krzywiń w Grach i zabawach klas I-III

1

Po wygranych eliminacjach szkolnych klasy 2a i 3b szkoły podstawowej zakwalifikowały się na zawody gminne. W Mistrzostwach Gminy Krzywiń w Grach i zabawach klas I–III sp wzięły udział szkoły z Bieżynia, Lubinia, Krzywinia i Jerki.