Spotkanie z bibliotekarką

Drukuj
Utworzono: wtorek, 08, październik 2019 Piotr Strzelczyk

Spotkanie z bibliotekarką-4

Biblioteka to instytucja kultury, w której życie może włączyć się dziecko niezależnie od wieku. Uczy go samodzielności, pozwala podejmować pierwsze własne wybory, rozwija myślenie oraz kształtuje na całe życie nawyk czytania i pogłębiania wiedzy. Dnia 26 września w ramach ogólnopolskiego projektu „Mała Książka - Wielki Człowiek” grupa „Biedroneczki” gościła bibliotekarkę panią Lidię Szczerbal.


W ramach projektu odbyły się zajęcia głośnego czytania, podczas których pani Lidia zachęcała dzieci wraz z rodzicami do odwiedzin biblioteki Publicznej w Jerce i udział w akcji. Przedszkolacy z wielkim zainteresowaniem oglądały różnorodne książki, które zaprezentował nasz gość oraz wysłuchały w skupieniu czytanych opowiadań.

Leonarda Walczak

Sunday the 20th.