Dzień Chłopca i Przedszkolaka w Kopaszewie

Drukuj
Utworzono: piątek, 04, październik 2019 Piotr Strzelczyk

Dzień Chłopca i Przedszkolaka w Kopaszewie-20

DZIEŃ CHŁOPCA

30 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Chłopca.

Z tej okazji dziewczynki przygotowały piękne laurki dla każdego chłopca, wręczyły także upominki, złożyły życzenia by nasi chłopcy rośli duzi i szczęśliwi. Zaśpiewały głośne 100 lat, uściskały i ucałowały. W tym dniu nie brakowało słodkiego poczęstunku. Był to dzień pełen wrażeń, radości i dobrej zabawy, a wykonane zdjęcia będą miłym wspomnieniem tych chwil.

Violetta Duszyńska

Dzień Przedszkolaka

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy wrzesień już kończy się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka".

To Hymn Przedszkolaka od którego zaczęliśmy świętowanie. Tego dnia, dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w konkursach przygotowanych przez rodziców. Przedszkolaki rzucały kółkami do celu, chodziły po krążkach czyli po kamieniach. Uczestniczyły w zabawach zwykorzystaniem różnych rekwizytów. Wykonały pracę plastyczną i zostały zaproszone do wspólnych zabaw i tańca przy muzyce. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie. Nadszedł czas na samodzielne wykonanie sałatki owocowej do kawki z mleczkiem. Wszystkie dzieci otrzymały miano Super Przedszkolaka. Wręczono medale oraz słodki upominek. Życzyłyśmy przedszkolakom z okazji ich święta samych radości każdego dnia, beztroskich dni, dużo przyjaźni zawartych na długie lata. Chciałabym, aby przedszkole zapamiętały jako jeden z najwspanialszych etapów swojego życia. Dzisiejszy dzień pokazał jak ważne jest kultywowanie tradycji przedszkolnych. Dziękuję wszystkim rodzicom za pamięć o dzieciach, a pani Ewie Walczak i pani Natalii Łukaszczyk za wspaniałe przygotowanie i prowadzenie całej zabawy.

Violetta Duszyńska

Sunday the 20th.