W Zaczarowanym Świecie

Drukuj
Utworzono: piątek, 04, październik 2019 Piotr Strzelczyk

W Zaczarowanym Świecie-2

„Wszyscy swoje święto mają, tańczą skaczą i śpiewają.
Przedszkolaki przykład dają i też swoje święto mają”.

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka wszystkie dzieci z naszego przedszkola miały możliwość wyjazdu do sali zabaw „Zaczarowany świat” WMB w Lesznie.

Ze względu na duże zainteresowanie wycieczka została rozłożona na dwa dni. Grupy Biedroneczki i Motylki wyjechały 20.09.2019 r. natomiast Krasnale, Pszczółki i Kubusie bawiły się 23.09.2019 r.
Już sama podróż autobusem była powodem do ekscytacji i radości szczególne u najmłodszych przedszkolaków. Sama wizyta na sali zabaw pełna była śmiechu i wesołych okrzyków. Dzieci ochoczo korzystały z proponowanych atrakcji, skakały w basen z piłeczkami, jeździły na pojazdach, biegały w labiryntach czy też układały imponujące konstrukcje z dużych klocków. W trakcie przerwy na posiłek grupy przedszkole ustawiły się do pamiątkowego zdjęcia z maskotką. Cały dzień minął nam bardzo szybko i pozostawił piękne wspomnienia.

Inez Wyrzykiewicz

Sunday the 20th.