Wiadomości z Kopaszewa

Drukuj
Utworzono: piątek, 21, czerwiec 2019 Piotr Strzelczyk

 

Wiadomości z Kopaszewa-15

DZIEŃ RODZINY Z PIRATAMI
"Dzień Rodziny z Piratami" obchodziliśmy 05.06.2019.r. Bliskie, serdeczne relacje z rodziną to podstawa szczęśliwego funkcjonowania każdego z nas. Dlatego Dzień Rodziny jest dla nas ważnym świętem.

Tego dnia wszyscy spotkaliśmy się w STODOLE. Oczywiście spędzamy ten dodatkowy czas aktywnie. Wiadomo bowiem, że najwięcej radości daje wspólna zabawa. Przenosi nas do świata, w którym wszystko jest możliwe, w magiczny sposób buduje i wzmacnia więzi oraz pomaga się solidnie zrelaksować. Dlatego na czas Święta Rodziny zapominamy o laptopach, tabletach czy komórkach! Po prostu odkrywamy radość z bycia razem z rodziną. Wiersze, dla mamy i taty, piosenki oraz wesoła pełna humoru inscenizacja o naszych rodzinkach, dała wszystkim dużą dawkę humoru. Pan Wicedyrektor Jarosław Drożdżyński zaprosił rodziców do prezentacji i sprawdzał czy wszystko się zgadza z naszymi rodzinkami – dało to kolejną dawkę uśmiechów. Bawiliśmy się wspaniale co widać na załączonych zdjęciach. Dziękuję Panu Tadeuszowi Spurtaczowi Dyrektorowi Firmy DANKO za udostępnienie stodoły, za wyrozumiałość i wsparcie. Dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w organizacji i zaangażowanie w tym wspaniałym dniu.

Zajęcia adaptacyjne i zabawy integracyjne.
W sobotę 08.06.2019.r zaprosiliśmy do Przedszkola w Kopaszewie dzieci , które od nowego roku powitamy w szeregach przedszkolaków. Zapoznaliśmy z naszym budynkiem , jego pomieszczeniami, zabawkami. W tym dniu zaprosiliśmy także uczniów z Zespołu Szkół w Jerce, którzy mieli okazję odwiedzić nasze przedszkole. Porozmawialiśmy , wspominaliśmy o tym jak fajnie było w przedszkolu, i jak fajnie jest w szkole. Przypomnieliśmy sobie ile pracy przez dwa lata włożyliśmy w konkurs "MAMO, tato wolę wodę". Dziś nareszcie wszyscy mogli zobaczyć jak działa Dywan Interaktywny, czyli nagroda , którą zdobyliśmy dla kolejnych dzieci , które przekroczą próg przedszkola. Czasu jak zwykle było mało, jednak spędziliśmy go w fantastyczny sposób ze sobą i obok siebie. Wspaniale było móc powiedzieć ,,Jak zawsze jesteście SUPER, grzeczni, mili do siebie, zgrani , jeden za wszystkich wszyscy za jednego. Dziękuję rodzicom, że znaleźli czas i przywieźli dzieci na to spotkanie. Jak zawsze można na Was liczyć. Wielkie dzięki za to spotkanie.

Violetta Duszyńska

Monday the 23rd.