Dzień Rodziny „Biedroneczek”

Drukuj
Utworzono: wtorek, 11, czerwiec 2019 Piotr Strzelczyk

Dzień Rodziny „Biedroneczek”-6

Rodzina to wielkie słowo, które jest synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia.

Mama i tata to pierwsze słowa każdego dziecka. Dla maluszka rodzice to najważniejsze osoby w życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicem. Dlatego to wyjątkowe święto grupa Biedroneczek postanowiła spędzić wspólnie w Krainie Rozrywki Rodzinnej w Skórzewie. Oprócz wspólnych zabaw, rozmów przy kawce, ciasteczku i obiedzie dzieci zaprezentowały mały program artystyczny oraz wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Mamy nie kryły emocji i wzruszeń patrząc na swoje pociechy, które dumnie prezentowały się przed rodzicami. Radości ze wspólnych przyjemności nie było końca.
„Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.

Anna Losy

Tuesday the 20th.