Dzień Dziecka w przedszkolu

Drukuj
Utworzono: wtorek, 11, czerwiec 2019 Piotr Strzelczyk

Dzień Dziecka w przedszkolu-17

Jak co roku 1 czerwca dzieci obchodzą swoje święto. To najweselszy i najpiękniejszy dzień dla wszystkich dzieci na całym świecie.

W naszym przedszkolu jego obchody rozpoczęły się już 31 maja przepysznym tortem malinowym przniesionym przez Dyrektorów naszej placówki oraz odwiedzinami Burmistrza Miasta i Gminy Krzywiń pana Jacka Nowaka z upominkiem dla każdego przedszkolaka. Kolejnego dnia naszych obchodów słońce świeciło wyjątkowo a na dzieci czekało mnóstwo ciekawych atrakcji. Kolorowo przyozdobiony plac zabaw, rozbrzmiewająca dziecięca muzyka zapraszała dzieci do tańca i swobodnych swawoli. Przygotowane atrakcje pozwoliły dzieciom rozwijać talenty plastyczne, sprawności sportowe, zręcznościowe jak i taneczne, pod bocznym okiem pana Bartka-nauczyciela rytmiki. Dużym zainteresowaniem cieszyło się malowanie twarzy oraz plenerowe malowanie farbami na dużych arkuszach papieru. Do wspólnych zabaw dołączyła również grupa szkolnych wolontariuszy, którzy w poszczególnych grupach organizowali dziecięce zabawy. Wszystkim atrakcjom towarzyszył szczery, dziecięcy uśmiech. Zwieńczeniem dnia była grillowana kiełbaska przygotowana z pomocą rodziców, soczek oraz słodki upominek. Jak przystało na Dzień Dziecka - nie zabrakło prezentu. Każde dziecko otrzymało kolorowy balonik aby choć przez parę dni przypominał im o wspólnym wydarzeniu. I choć przedszkolaki na co dzień otrzymują wiele miłości i serca od rodziców i nauczycielek, w tym czasie czuły się naprawdę wyjątkowo.

Anna Losy

Tuesday the 20th.