Bezpieczne Ferie Zimowe

Drukuj
Utworzono: sobota, 23, luty 2019 Piotr Strzelczyk

Bezpieczne Ferie Zimowe-3

Przedszkolny konkurs plastyczny pt. "Bezpieczne Ferie Zimowe" do wiersza pt. "My się zimy nie boimy" - został rozstrzygnięty.

Celem konkursu było propagowanie zasad bezpiecznego zachowania się w okresie ferii zimowych zarówno w domu , jak i poza nim. Miał on również kształtować właściwe postawy w zakresie zapobiegania nieszczęśliwym wypadkom , które mogą zdarzyć się podczas zimowego wypoczynku. W konkursie wzięły udział wszystkie dzieci wraz z rodzicami.

Komisja konkursowa w składzie;
Bartłomiej Wojciechowski, Katarzyna Sztul, Agnieszka Musielak wyłoniła zwycięzców;
I miejsce – Zuzanna Łukaszczyk
II miejsce – Amelia Glumińska
III miejsce – Łukasz Gołembka
Wyróżnienie – Natalia Borowska
Wyróżnienie – Alicja Baj

Pozostałe prace także zostały, wyróżnione i nagrodzone. Zwycięscy otrzymali dyplomy, gry edukacyjne dla całej rodziny , a pozostali uczestnicy konkursu dyplomy i gry planszowe także dla całej rodziny.

Gratulujemy zwycięzcom. Dziękujemy wszystkim dzieciom i ich rodzicom za wspólną wspaniałą, bezpieczną zabawę w czasie ferii zimowych.


Violetta Duszyńska

Saturday the 25th.