21 lutego 2019 - Pocahontas - indiańska księżniczka

Drukuj
Utworzono: sobota, 23, luty 2019 Piotr Strzelczyk

21 lutego 2019 - Pocahontas - indiańska księżniczka-4

W czwartek 21 lutego „Krasnale”, „Pszczółki” i „Kubusie” wybrały się na wycieczkę do Śremu w celu obejrzenia teatrzyku pt. „Pocahontas - indiańska księżniczka” w wykonaniu Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa.

 Spektakl ten udowodnił, że Pocahontas to nie księżniczka, która chodzi w pięknej sukni i w koronie na głowie, ale to ciekawa świata, wrażliwa i kochająca przyrodę dziewczynka. W swoim życiu kieruje się sercem i w tym kryje się jej wielkość. Kolorowa scenografia, efekty świetlne i świetna gra aktorska dostarczyła dzieciom wielu pozytywnych emocji. Dzieci już wiedzą, że każdy może być taką księżniczką lub księciem. Wystarczy tylko mieć dobre serce.


Elżbieta Grodzka – Bilon
Justyna Pawlicka
Renata Szlecht

Saturday the 25th.