Przedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Drukuj
Utworzono: niedziela, 28, styczeń 2018 Katarzyna Borkowska

15 styczeń 2018 - Konkurs Kolęd-20

15 stycznia 2018 r. odbył się Przedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek ,,Hej kolęda, kolęda...". Celem konkursu było podtrzymanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek, umożliwienie dzieciom prezentowania swoich umiejętności i zdolności wokalnych, rozbudzanie w dzieciach chęci do śpiewania, integracja grup przedszkolnych.

Konkurs odbywał się w miłym i świątecznym nastroju. Dzieci pod kierunkiem nauczycieli i rodziców wspaniale przygotowały się do występu. Uroku występom dodały przygotowane przez rodziców stroje. W konkursie uczestniczyło 16 dzieci. Wyłoniono 5 laureatów: Aleksander Maćkowiak z grupy "Pszczółki", Amelia Bartkowiak z grupy "Motylki", HubertJaszkiewicz z grupy "Biedroneczki", Maja Liskowiak z grupy "Krasnale",Wiktoria Olejniczak z grupy "Kubusie". Wyróżnione dzieci będą nasreprezentować na I Międzyprzedszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek"Zaśpiewajmy Jezuskowi..." zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Majki Jeżowskiej w Krzywiniu. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody. Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów w konkursach.


 Leonarda Walczak

Saturday the 19th.