8 lutego 2018 - Konkurs Bezpieczne Ferie Zimowe

8 lutego 2018 - Konkurs Bezpieczne Ferie Zimowe-3

W dniu 08.02.2018r obradowała komisja w składzie: wicedyrektor Z.S. w Jerce Jarosław Drożdżyński, z Komendy Powiatowej w Kościanie Izabela Czerwińska, księgowa Z.S w Jerce Anita Wyrwa. Komisja miała ciężkie zadanie do wykonania.

Czytaj więcej...

7 lutego 2018 - Balik w przedszkolu

7 lutego 2018 - Balik w przedszkolu-16

Balik karnawałowy to dla przedszkolaków dzień wyjątkowy, często oczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją lubianą przez dzieci, dostarczającą im wiele radości i przeżyć. Tak też było w naszym przedszkolu 7 lutego 2018 roku.

Czytaj więcej...

„ Zaśpiewajmy Jezuskowi”- konkurs kolęd

30 stycznia 2018 - konkurs kolęd -3

Dnia 30.01.2018 r. odbył się I Międzyprzedszkolny konkurs kolęd pod hasłem „ Zaśpiewajmy Jezuskowi” , którego organizatorem było Przedszkole Samorządowe im. Majki Jeżowskiej w Krzywiniu. Nie mogło zabraknąć tam nas – przedszkolaków z Jerki i Kopaszewa. W przepięknej scenerii prezentowały się małe talenty wokalne z wielu przedszkoli naszej gminy. Płynące ze sceny najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki wzruszały . Wszystkim , nie tylko wykonawcom towarzyszyły ogromne emocje. Jury miało twardy orzech do zgryzienia ponieważ poziom był bardzo wysoki.

Czytaj więcej...

29 stycznia 2018 - Spotkanie z fotografem

29 stycznia 2018 - Spotkanie z fotografem-5

29 stycznia 2018 roku gościliśmy w naszym przedszkolu panią fotograf Milenę Popiela. Dzieci obejrzały zdjęcia oraz albumy. Miały okazję zobaczyć stary i nowy sprzęt oraz niezbędne akcesoria wykorzystywane podczas sesji fotograficznych w studio lub w plenerze.

Czytaj więcej...

„Z MAGIĄ NA WESOŁO”

22.01.2018 - Z MAGIĄ NA WESOŁO-1

22 stycznia przedszkolaki z Jerki i ich koledzy z przedszkola w Kopaszewie oglądały pokaz Magika pana Andrzeja Janeczka z Teatru Iluzji w Krakowie.

Czytaj więcej...

Przedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

15 styczeń 2018 - Konkurs Kolęd-20

15 stycznia 2018 r. odbył się Przedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek ,,Hej kolęda, kolęda...". Celem konkursu było podtrzymanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek, umożliwienie dzieciom prezentowania swoich umiejętności i zdolności wokalnych, rozbudzanie w dzieciach chęci do śpiewania, integracja grup przedszkolnych.

Czytaj więcej...

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

DZIEŃ BABCI I DZIADKA  -10

Na zewnątrz biało i mroźnie, a w naszym przedszkolu ciepło i serdecznie. Wszystko to za sprawą spotkań z okazji „Dnia Babci i Dziadka”.

Czytaj więcej...

Dzień Babci i Dziadka w Kopaszewie

Dzień Babci i Dziadka w Kopaszewie-5

5 stycznia dzieci z przedszkola z Kopaszewa zaprosiły swoje babcie oraz dziadków na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek oraz podziękować za miłość, cierpliwość, za odpowiedzi na tysiące pytań, za zrozumienie.

Czytaj więcej...

Gwiazdor w przedszkolu

22.12.2017 - Mikołaj w przedszkolu-8

 

Mimo braku śniegu do naszego przedszkola przyjechał długo oczekiwany Gwiazdor. Ten miły starszy pan odwiedził wszystkie grupy. Porozmawiał z każdym przedszkolakiem i podarował mu prezent.

Czytaj więcej...

Coraz bliżej Święta

W tym roku postanowiliśmy przed Świętami Bożego Narodzenia uczyć się dzielenia z innymi. Najpierw pomagaliśmy zadbać o zwierzęta w Gaju zakupując karmę. Zadanie wykonane w 100%. Teraz postanowiliśmy zrobić coś miłego dla ludzi z naszej miejscowości. Postanowiliśmy za zebrane pieniążki zakupić paczki świąteczne dla ludzi starszych i pokazać jak uczymy się dzielić.

Czytaj więcej...

Konkurs plastyczny „Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa”

IMG 20171220 135045 Kopiowanie

Zadaniem uczestników było oddanie nastroju i przedstawienie tradycji Świąt Bożego Narodzenia za pomocą kartki świątecznej. Cele konkursu zostały osiągnięte. Rozwinięto wyobraźnię oraz pobudzono inwencję twórczą, a także nastąpiło popularyzowanie polskich tradycji i zwyczajów ze Świąt Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej...

Friday the 23rd.