Organy szkoły

Drukuj
Piotr Strzelczyk

 

 

Grono pedagogiczne:

1. mgr Dorota Słowińska dyrektor szkoły, matematyka
2. mgr Rafał Szłapka
z-ca dyrektora szkoły
3. mgr Jarosław Drożdżyński z-ca dyrektora szkoły, wf
4. mgr Alicja Maciejewska język polski, historia
5. mgr Bernadeta Drozda wychowanie fizyczne
6. mgr Małgorzata Graczyk historia
7. mgr Elżbieta Grodzka-Bilon nauczanie zintegrowane
8. mgr Katarzyna Borkowska
przyroda, informatyka
9. mgr Aldona Jankowiak nauczanie zintegrowane
10. mgr Edyta Baranowska
j. angielski
11. mgr Sławomir Kalemba fizyka, matematyka
12. mgr Danuta Klak nauczanie zintegrowane
13. mgr Krzysztof Wojtkowiak religia
14. mgr Agnieszka Hoffmann
język polski
15. mgr Violetta Landzwojczak język polski
16. mgr Tomasz Leonarczyk wychowanie fizyczne
17. mgr Arleta Majorczyk matematyka
18. mgr Monika Michalak nauczanie zintegrowane
19. Krzysztof Grzegorzyca muzyka
20. mgr Dawid Nowak wychowanie fizyczne
21. ks. Jarosław Gabler religia
22. mgr Beata Przydróżna geografia
23. mgr Grażyna Żak matematyka
24. mgr Piotr Strzelczyk język angielski
25. mgr Lidia Szczerbal bibliotekarz
26. mgr Alicja Sztul nauczanie zintegrowane
27. mgr Katarzyna Sztul język angielski
28. mgr Sylwia Markiewicz historia, WOS, j. polski
29. Piotr Tycner nauczyciel katecheta - religia
30. mgr Izabela Wilkowska biologia, chemia
31. mgr Katarzyna Brukiewicz plastyka, muzyka
32. mgr Katarzyna Bartkowiak  doradztwo zawodowe
33. mgr Justyna Marcinkowska zajęcia wyrównawcze
34. mgr Dorota Antkowiak nauczanie przedszkolne
35.  mgr Violetta Duszyńska nauczanie przedszkolne
36. mgr Magdalena Kurasiak nauczanie przedszkolne
37. mgr Leonarda Walczak nauczanie przedszkolne
38. mgr Iwona Tomczak nauczanie przedszkolne
39. mgr Renata Szlecht nauczanie przedszkolne
 40.  mgr Marta Begier  

 

Pracownicy

 

Lp.

Imię i nazwisko

1.

Bartkowiak Aleksandra

2.

Fecak Elżbieta

3.

Hytra Mirosława

4.

Janikowska Agnieszka

5.

Krupka Justyna

6.

Michałowicz Piotr

7.

Mruk Danuta

8.

Mylka Sandra

9.

Pawłowska Elżbieta

10.

Przybylak Irena

11.

Ratajczak Iwona

12.

Sobkowiak Małgorzata

13.

Szymaniak Katarzyna

14.

Wabińska Irena

15.

Walczak Jolanta

16.

Wyrwa Anita

Samorząd uczniowski:

Przewodnicząca: Zuzanna Giera – klasa IIIa gimnazjum,
Zastępca: Julia Dominiczak – klasa VIIa,
Skarbnik: Norbert Sobkowiak – klasa IIa gimnazjum,
Sekretarz: Szymon Bąkowski– klasa IIa gimnazjum,
Pozostali członkowie: Zuzanna Sonnenberg – klasa VIa,
Bartosz Jędrowiak – klasa IIb gimnazjum,
Maciej Kustosz - klasa IIa gimnazjum,

Opiekunowie: Tomasz Leonarczyk, Violetta Landzwojczak.

 

Rada Rodziców – rok szkolny 2017/2018

- zarząd

przewodniczący – Jakub Majorek

z-ca przewodniczącego – Dorota Chmielewska

sekretarz – Hanna Frankiewicz

członek – Joanna Majorek

członek – Alicja Pawlicka

członek – Aleksandra Turek

 

 

 

 

Rada Szkoły

 

 

1. Chmielewska Dorota

 

 

2. Frankiewicz Hanna rodzice

 

 

3. Musielak Jan

 

 

 

 

 

4. Drozda Bernadeta

 

 

5. Antkowiak Dorota 

 

 

6. Landzwojczak Violetta

 

 

7. Tycner Piotr

 

 

8. Bartkowiak Nikola

 

 

9. Kaczmarek Martyna 

 

 

10. Mrug Patrycja

 

 

11. Naskręt Klaudia

 

 

 

 

 

 

Friday the 23rd.