Podwójne Mistrzostwo Powiatu

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 18, marzec 2019 Piotr Strzelczyk

CH 2019 DZ 2019

W piątek 15 marca 2019r w Racocie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w unihokeju dziewcząt i chłopców klas 4-6 sp. W zawodach uczestniczyli zwycięscy zawodów gminnych naszego powiatu.

Dziewczęta z naszej szkoły rywalizowały z drużynami z SP w Czaczu, SP w Starych Oborzyskach oraz SP NR 4 w Kościanie. Nasze dzielne uczennice spisały się rewelacyjnie wygrywając wszystkie mecze i tym samym zajmując pierwsze miejsce w turnieju. W kategorii chłopców na zawodach stawiły sie drużyny z SP w Racocie, SP w Starym Bojanowie, SP NR 1 w Kościanie oraz ZS w Jerce. Chłopcy z naszej szkoły podobnie jak ich koleżanki nie dali cienia wątpliwości, kto jest najlepszy w tej dyscyplinie i pokonali wszystkich rywali. Warto dodać, że obie reprezentacje naszej szkoły nie straciły żadnej bramki!
Gratulujemy sukcesu!
Dziewczęta wystąpiły w składzie: Maria Maciejewska, Aleksandra Dziudziel, Wiktoria Fajfer, Kornelia Gardynik, Zofia Matuszak, Maria Szczepaniak, Laura Rybczyńska, Kaja Józefowicz, Paulina Dogiel, Oliwia Bartkowiak.
Chłopcy wystąpili w składzie: Kacper Szymczak, Dawid Ławniczak, Kamil Halaburda, Kacper Przybylak, Kacper Grobelny, Mikołaj Szczerbal, Kamil Rzepka, Jeremiasz Majorek, Maksymilian Matuszak.

Opiekunowie: Dorota Kroma, Tomasz Leonarczyk

Tuesday the 18th.