Mistrzostwa Gminy Krzywiń w Unihokeju

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 04, marzec 2019 Piotr Strzelczyk

ch unihok dz unihok

W czwartek 28 lutego 2019 odbyły się Mistrzostwa Gminy Krzywiń w Unihokeju. Zawody rozegrano w hali widowiskowo sportowej w Krzywiniu a rywalizowały w nich drużyny dziewcząt oraz chłopców klas 6 i młodszych szkoły podstawowej.

Emocji jak zwykle nie brakowało. Wśród dziewcząt o pierwszym miejscu zadecydowały rzuty karne, które na swoja korzyść rozstrzygnęły uczennice z Jerki. Wśród chłopców bezkonkurencyjni okazali się podobnie jak przed rokiem uczniowie z naszej szkoły. Wygrali pewnie wszystkie swoje mecze i tak jak ich koleżanki zapewnili sobie udział w zawodach powiatowych. Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych.
Aleksandra Dziudziel, Oliwia Bartkowiak, Kaja Józefowicz, Zofia Matuszak, Kornelia Gardynik, Maria Szczepaniak, Paulina Dogiel
Kacper Przybylak, Kamil Rzepka, Mikołaj Szczerbal, Jeremiasz Majorek, Dawid Ławniczak, Maksymilian Matuszak, Wojciech Frankiewicz.

Tomasz Leonarczyk

Saturday the 25th.