Bartosz Glura laureatem Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Drukuj
Utworzono: środa, 31, styczeń 2018 Piotr Strzelczyk
Bartosz Glura laureatem Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego-8
 
 

Miło nam poinformować, że Bartosz Glura z klasy 3 a gimn. został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego. 20 stycznia 2018r. Bartosz brał udział w etapie wojewódzkim w Poznaniu. Do finału przystąpiło 142 uczniów. Wśród nich nasz uczeń – Bartosz Glura. Start w etapie wojewódzkim poprzedzony był wytężoną pracą Bartka, który rozwiązywał sporo zadań konkursowych pod nadzorem nauczyciela matematyki. Ciężka praca zaowocowała super wynikami. Bartosz uzyskał 49 punktów na 50 i został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego. Wielkie gratulacje!


Cała społeczność szkolna cieszy się z sukcesu Bartka i z tego powodu w piątek 25 stycznia odbył się apel, aby pogratulować laureatowi. Na uroczystość przybył Burmistrz Miasta i Gminy Krzywiń, pan Jacek Nowak ze specjalną niespodzianką. Ufundował dla Bartka nagrodę – laptop. Od społeczności szkolnej Bartosz otrzymał również nagrodę książkową i słodycze. Jeszcze raz wielkie gratulacje dla Bartosza i być może w przyszłości usłyszymy o słynnym naukowcu Bartoszu Glurze. Życzymy mu tego z całego serca.

Opiekun Grażyna Żak

Thursday the 13th.