Rozwiązanie konkursów językowych

Stwórz własną grę językową

W mijającym semestrze chętni uczniowie klas IV-VIII projektowali własne gry językowe. Uczestnicy konkursu doskonalili umiejętności plastyczne, ćwiczyli umiejętność wyszukiwania słownictwa oraz redagowania instrukcji do gry. Wszyscy wykazali się kreatywnością.

Czytaj więcej...

Matematyczne sukcesy jereckich uczniów w roku szkolnym 2018-2019

Nasi reprezentanci Kajetan Majorek (4a) i Maciej Banaszak (4b) wywalczyli III miejsce podczas IX edycji Powiatowego Konkursu Matematycznego dla klas czwartych "Co dwie głowy to nie jedna", która odbyła się w kościańskiej 4 w środę 6 marca 2019 roku pod hasłem: "Zabawa jest nauką, nauka jest zabawą. Im więcej zabawy, tym więcej nauki" (Glenn Doman).

Czytaj więcej...

„Świat za Oknem"

„Świat za Oknem

W piątek 31 maja w Przedszkolu Samorządowym w Jerce odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie II Gminnego Konkursu Plastycznego "Świat za Oknem". Adresowany był do dzieci w wieku 3-6 lat, które pod kierunkiem swoich rodziców wykonały indywidualne prace. Celem konkursu było rozbudzenie kreatywności i aktywności twórczej dzieci i rodziców, wzmacnianie więzi rodzinnej, a także integracja środowisk przedszkolnych z Gminy Krzywiń.

Czytaj więcej...

Gminny Konkurs Pięknego Czytania po polsku i po angielsku „Śmiech To Zdrowie”

 Gminny Konkurs Pięknego Czytania po polsku i po angielsku „Śmiech To Zdrowie”-7

28 maja uczniowie klas V-VII wyłonieni w eliminacjach szkolnych udali się do Szkoły Podstawowej w Lubiniu na Gminny Konkurs Pięknego Czytania po Polsku i po Angielsku „Śmiech to zdrowie”.

Czytaj więcej...

Gminny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej Dla Przedszkolaków ”ALL You Need Is Music”

21 maja przedszkolaki z grupy „Motylki” wraz z wychowawczynią p. Dorotą Antkowiak oraz nauczycielem języka angielskiego p. Katarzyną Sztul udały się do Domu Strażaka w Krzywiniu, gdzie odbył się III Gminny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej dla Przedszkolaków ”All You Need Is Music”. „Motylki” reprezentował zespół dziesięciorga przedszkolaków, którzy wykonali utwór ”Baby Shark”. W muzyczno-językowej rywalizacji wzięło łącznie udział 9 zespołów z przedszkoli z terenu gminy Krzywiń. W tym roku poziom był bardzo wyrównany. I nagrodę otrzymały przedszkolaki z Bieżynia. „Motylki” zdobyły IV miejsce.

Katarzyna Sztul

Sunday the 20th.