Kolędowanie z językami obcymi – angielskim i niemieckim

49300526 546384629214541 2777776884736327680 n

Dnia 08.01.2019 r. (we wtorek) odbyły się przesłuchania w Szkolnym Konkursie zrealizowanym w ramach projektu „Kolędowanie w języku angielskim i niemieckim”. Zadaniem uczestników było wybranie kolędy w języku angielskim bądź niemieckim, nauczenie się jej na pamięć i zaśpiewanie przed Komisją.

Czytaj więcej...

Olimpiada wiedzy o Lechu Poznań

lech

Drodzy uczniowie,

W marcu 2019 roku odbędzie się finał trzeciej edycji Olimpiady z Wiedzy o Lechu Poznań. Szansę na wzięcie udziału oraz sprawdzenie swojej wiedzy na temat Kolejorza mają wszyscy uczniowie z wielkopolskich szkół podstawowych. By dojść do etapu finałowego, należy najpierw wziąć udział w eliminacjach.

Czytaj więcej...

Podsumowanie konkursu czytelniczego ,,Gdybym był baśniopisarzem”

DSC 0017 Kopiowanie

W środę 19 grudnia odbyło się wręczenie nagród dla laureatów konkursu czytelniczego adresowanego do uczniów klas II szkoły podstawowej. Konkurs stanowił podsumowanie projektu edukacyjnego „Gdybym był baśniopisarzem”, którego celem było zachęcanie dzieci do czytania baśni oraz rozbudzanie ich wyobraźni i fantazji.

Czytaj więcej...

„Rączka pięknie narysuje, buzia wymówi, język się gimnastykuje”

„Rączka pięknie narysuje, buzia wymówi, język się gimnastykuje”-6

PODSUMOWANIE SZKOLNEGO KONKURSU LOGOPEDYCZNEGO „Rączka pięknie narysuje, buzia wymówi, język się gimnastykuje…”

W listopadzie dzieci uczestniczyły w szkolnym konkursie logopedycznym.

Czytaj więcej...

Poznajemy sylwetki wybitnych Brytyjczyków

Poznajemy sylwetki wybitnych Brytyjczyków-7
 
 

W ramach realizacji projektu edukacyjnego „Poznajemy sylwetki wybitnych Brytyjczyków” odbyły się dwa konkursy: konkurs plastyczny na wykonanie portretu wybranego Brytyjczyka oraz quiz wiedzy o wybitnych Brytyjczykach, w którym rywalizowały czteroosobowe drużyny z klas IV-VIII oraz III gimnazjum.

Czytaj więcej...

Friday the 22nd.