Ferie zimowe z książką

Drukuj
Utworzono: wtorek, 08, styczeń 2019 Piotr Strzelczyk

bib

Przed nami ferie zimowe. Biblioteka szkolna przypomina o możliwości wypożyczenia większej ilości książek na ten okres. Dzięki udziałowi w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa, zbiory biblioteczne zostały powiększone o wiele pasjonujących książek.

Wśród nowości czytelniczych każdy znajdzie z pewnością coś dla siebie z literatury pięknej (np. pełną przygód powieść) lub popularnonaukowej (dla ciekawych świata – książki o kosmosie, dinozaurach, samochodach… lub porady dla miłośników psów, kotów, koni i jazdy konnej, itd.). Obecnie czytanie staje się coraz bardziej modne i popularne. Przyjdź do biblioteki i przekonaj się, że ferie z książką to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu.

Przyjemnej lektury!

Bibliotekarz Lidia Szczerbal

Monday the 23rd.