Strona główna

3 października 2019 - Dyskoteka

Drukuj
Utworzono: piątek, 04, październik 2019 Piotr Strzelczyk
3 października 2019 - Dyskoteka-5
 
Jakoby też rok bez wiosny mieć chcieli,
Którzy chcą, żeby młodzi nie szaleli.
Jan Kochanowski

W czwartek, 3 października, Samorząd Szkolny przygotowywał pierwszą w tym roku szkolnym dyskotekę. Uczestniczyli w niej uczniowie klas V- VIII. Wszyscy chłopcy, którzy na nią przybyli, z okazji minionego Dnia Chłopca ponownie otrzymali słodki upominek. Dobra muzyka, zabawy, tańce, konkurencje prowadzone przez SU i dobry humor uczestników oraz szaleństwo na odpowiednim poziomie– to wszystko złożyło się na udaną imprezę. Dziękujemy Wam, że tak świetnie się bawiliście i w dobrych humorach wracaliście do domów!

Do zobaczenia na dyskotece w listopadzie!

SU

FreshJoomlaTemplates.com
Sunday the 20th.