Strona główna

Przedstawienie w języku angielskim dla najmłodszych

Drukuj
Utworzono: wtorek, 11, czerwiec 2019 Piotr Strzelczyk

Przedstawienie w języku angielskim dla najmłodszych-2

W piątek 7. czerwca członkowie kółka teatralnego w języku angielskim zaprezentowali krótkie przedstawienie zatytułowane ”Henry Hippo”.

Na widowni zasiadły przedszkolaki oraz uczniowie klas I-II wraz z wychowawczyniami. Inscenizację obejrzał również pan wicedyrektor Jarosław Drożdżyński. Tytułową rolę hipopotama, który utknął w błocie zagrał uczeń klasy VII Jan Frankiewicz. W role pozostałych zwierzątek, które próbowały uratować przyjaciela wcielili się: Wojciech Frankiewicz (kl. V b), Justyna Jaszkiewicz (kl. VI), Julia Sikorska (kl. VI), Wiktoria Sobkowiak (kl. IV b). Role narratorów odegrały: Julia Sobiś (kl. IV b) oraz Martyna Konieczna (kl. VI). Po inscenizacji młodzi aktorzy sprawdzili, co dzieci zapamiętały z obejrzanej sztuki. Prawidłowe odpowiedzi na pytania nagradzane były cukierkami oraz gromkimi brawami. Na koniec uczniowie zaprosili widownię do wspólnej muzycznej zabawy – wszyscy razem tańczyli i śpiewali do piosenek w języku angielskim oraz polskim.


Opiekun kółka teatralnego – Katarzyna Sztul

FreshJoomlaTemplates.com
Tuesday the 20th.