Strona główna

Wolontariackie spotkanie z Koleżankami i Kolegami w Bodzewie

Drukuj
Utworzono: niedziela, 07, kwiecień 2019 Piotr Strzelczyk

1 kwietnia 2019 roku, grupa wolontariuszy Zespołu Szkół w Jerce odwiedziła Dom Dziecka w Bodzewie. Pogoda bardzo nam dopisała, co pozwoliło na zrealizowanie gier i zabaw, które przygotowaliśmy pod gołym niebem.


Podczas zabaw integracyjnych mogliśmy lepiej się poznać oraz porozmawiać z podopiecznymi, którzy sprawiali, że czuliśmy się mile widzianymi gośćmi. Zmęczeni wróciliśmy do domu, gdzie czekał na nas poczęstunek złożony z przygotowanych i zawiezionych przez nas ciast, ciasteczek, a nawet tortu. Następnie nasze koleżanki i koledzy, zaprosili nas do swoich pokojów. Najbardziej zafascynowała nas siłownia, w której oprócz sprzętów do ćwiczeń znajdowały się między innymi stół do bilarda, piłkarzyki oraz cymbergaj.
Z smutkiem opuściliśmy nowo poznanych kolegów oraz koleżanki i wyruszyliśmy w drogę do domu. Mamy jednak nadzieję że wkrótce się zobaczymy.

Martyna Konieczna, klasa 3a Gimnazjum

FreshJoomlaTemplates.com
Tuesday the 18th.