Strona główna

Zaplątani w sieci

Drukuj
Utworzono: środa, 27, marzec 2019 Piotr Strzelczyk

W spektaklu poruszamy problem cyberprzemocy coraz bardziej powszechnego zjawiska wśród dzieci i młodzieży. Prześladowanie przez internet jest szczególnie groźne dlatego, że poniżające materiały są dostępne w krótkim czasie dla wielu osób i pozostają w sieci na zawsze.

Ukazujemy także w jaki sposób korzystać ze smartfonów i tabletów, żeby nie wpaść w sieć uzależnienia. Ponad to "oprowadzamy" po zasadach internetowego savoir- vivre'u. Wspominamy również o uzależnieniach: nikotynie i alkoholu. Pokazujemy, jak w ciekawy sposób spędzać wolny czas, niekoniecznie przed szklanym ekranem telewizora czy monitora komputerowego. Dla naszych widzów przygotowaliśmy niespodziankę: naukę Zumby. Spektakl powstał w oparciu o konsultacje z psychologiem dziecięcym i pedagogiem szkolnym. To piękne, ale i zabawne przedstawienie daje dzieciom dużą porcję walorów edukacyjnych i zarazem jest dla nich niepowtarzalną okazją do bezpośredniej zabawy z aktorami. Cała gama oryginalnych bohaterów, wartka akcja i rozbrajający kunszt kabaretowy gwarantują niesamowite widowisko zarówno dla dziecięcego jak i dorosłego widza.

Beata Przydróżna

FreshJoomlaTemplates.com
Tuesday the 18th.