Strona główna

21 marca 2019 - Pierwszy dzień wiosny

Drukuj
Utworzono: środa, 27, marzec 2019 Piotr Strzelczyk

21 marca 2019 - Pierwszy dzień wiosny-24

„Wiosna inspiruje do działania…”
Uczniowie Zespołu Szkół w Jerce radośnie powitali pierwszy dzień tegorocznej wiosny realizując projekt profilaktyczno – edukacyjny „Wiosna inspiruje do działania….”

Każda klasa przygotowała wiosenny wystrój sali, uczniowie projektowali swoje przebrania i nakrycia głowy. W salach przygotowywano zdrowe sałatki warzywne lub owocowe oraz wykonywano plakaty na temat – „Wiosenna alternatywa dla komórki, tabletu, telewizora, używek”. Po pysznym, zdrowym śniadaniu wszyscy udaliśmy się na boisko szkolne. Tutaj przewodniczący klas otrzymali pamiątkowe dyplomy, a następnie zrobiliśmy sobie zdjęcie. Na zakończenie projektu Cheerleaderki zaprosiły chętnych do wspólnej zabawy prezentując wiosenny układ taneczny. Dziękujemy wszystkim uczniom oraz wychowawcom za zaangażowanie w realizację projektu.

M.Michalak, J.Marcinkowska

FreshJoomlaTemplates.com
Tuesday the 18th.