Strona główna

Dzień otwarty

Drukuj
Utworzono: wtorek, 19, marzec 2019 Piotr Strzelczyk

Dzień otwarty w Zespole Szkół w Jerce – 21 marca 2019 roku

dni

Drodzy rodzice, Prawni opiekunowie dzieci!


Serdecznie zapraszamy na Dzień otwarty, który odbędzie się w Zespole Szkół w Jerce 21 marca 2019 roku. Celem organizowania Dnia otwartego jest stworzenie Państwu warunków do uczestniczenia i obserwowania zachowania dzieci i uczniów podczas różnego rodzaju zajęć dydaktycznych, sportowych i innych organizowanych w szkole i przedszkolu.


Zapraszamy w godzinach od 8.00 do 14.30 (szkoła) od 8.00 do 13.00 (przedszkole). W tym czasie możecie Państwo skorzystać ze spotkań z nauczycielami, wychowawcami, pedagogiem szkolnym, psychologiem, logopedą, nauczycielem zajęć korekcyjno-kompensacyjnych oraz dyrektorami.

Spotkania indywidualne z nauczycielami: 17:00 - 19.00.

Do udziału w przedsięwzięciu szczególnie zapraszamy rodziców dzieci rozpoczynających przygodę z przedszkolem oraz rodziców tych dzieci, które w roku szkolnym 2019/2020 podejmą naukę w pierwszej klasie szkoły podstawowej.

Rodzice, którzy wezmą udział w obserwacji zajęć w przedszkolu, zobowiązani są do zgłoszenia swojej obecności u wychowawcy grupy podając godziny pobytu w przedszkolu. Zgłoszenia można dokonać osobiści, codziennie do dnia 1 marca 2019 r. podczas porannych dyżurów nauczycieli (od godz. 7.30 do 8.00) lub telefonicznie.

Szłapka Rafał

FreshJoomlaTemplates.com
Tuesday the 18th.