Strona główna

Niecodzienna lekcja wiedzy o społeczeństwie

Drukuj
Utworzono: czwartek, 14, marzec 2019 Piotr Strzelczyk

1.JPG Kopiowanie

Dnia 07.03.2019 r. w ramach lekcji wiedzy o społeczeństwie uczniowie klas ósmych z Zespołu Szkół w Jerce oraz Szkoły Podstawowej w Bieżyniu pod opieką p. Pauliny Sobierajskiej, p. Małgorzaty Graczyk oraz p. Beaty Przydróżnej wybrali się do Urzędu Miasta i Gminy Krzywiń.


Przywitał nas burmistrz Jacek Nowak. Przedstawił nam prezentację dotyczącą tego jakie są dochody, wydatki gminy, na co są one przeznaczane, jakie są realizowane obecnie projekty i jakie są planowane. Burmistrz opowiedział nam jakie sprawy możemy załatwić w urzędzie gminy. Następnie uczniowie mogli zadać parę pytań dotyczących funkcjonowania urzędu.
Po wysłuchaniu odpowiedzi uczniowie podziękowali za spotkanie, miłe przyjęcie oraz drobne upominki.

Paulina Sobierajska

FreshJoomlaTemplates.com
Saturday the 25th.