Strona główna

Walentynkowy apel

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 25, luty 2019 Piotr Strzelczyk

52602605 371520060354732 6982996711622836224 n Kopiowanie

14 lutego w naszej szkole klasy I i II świętowały walentynki i z tej okazji odbył się uroczysty apel.

Wszędzie rozwieszone były dekoracje, które oddawały romantyczny nastrój, a niektórzy uczniowie mieli na sobie coś czerwonego. W tygodniu poprzedzającym to święto uczniowie, którzy chcieli wyrazić swoją sympatię do koleżanki lub kolegi wykonali w domu lub na zajęciach kartkę i wrzucili do specjalnie przygotowanego czerwonego pudełka. Następnie walentynkowe amorki odpowiednio posegregowały pocztę, aby mogła trafić do odpowiedniej klasy. Podczas apelu pani A. Sztul przybliżyła również dzieciom ideę tego święta. Na zakończenie uczniowie zatańczyli kilka radosnych tańców do znanych wcześniej piosenek. Z tego dnia pozostały zapewne miłe wspomnienia. Być może za kilka lat miło będzie obejrzeć swoją kolekcję walentynkowych kartek, które dostaliśmy w ten wyjątkowy dzień.


A.Jankowiak

FreshJoomlaTemplates.com
Saturday the 25th.