Strona główna

Powiatowy Konkurs Matematyczny „Co dwie głowy, to nie jedna”

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 12, luty 2018 Katarzyna Borkowska

8 lutego 2018 - Powiatowy Konkurs Matematyczny-3

Dnia 8 lutego 2018r. w Zespole Szkół nr 4 w Kościanie odbył się Powiatowy Konkurs Matematyczny dla klas czwartych „Co dwie głowy to nie jedna”. Naszą szkołę reprezentowali: Agata Sztul i Jan Leonardczyk z klasy 4b.

Uczniowie podczas konkursu pracowali w parach i zmagali się m. in. z zagadkami matematycznymi, krzyżówkami, łamigłówkami, rebusami, przysłowiami z liczebnikami oraz rozwiązywali test z zadaniami matematycznymi. Nasi uczniowie wywalczyli VI miejsce (premiowane nagrodą rzeczową) uzyskując tyle samo punktów co uczniowie z V miejsca (liczył się czas oddania pracy). Do I miejsca zabrakło im 3,5 punktu. Gratuluję Agacie oraz Jankowi i życzę dalszych sukcesów w kolejnych konkursach.

Grażyna Żak

FreshJoomlaTemplates.com
Thursday the 13th.