Strona główna

8 lutego 2018 - Balik karnawałowy

Drukuj
Utworzono: niedziela, 11, luty 2018 Piotr Strzelczyk

8 lutego 2018 - Balik karnawałowy-32

W czwartek 8 lutego w godz. 16.00. do godz. 18.00. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez wszystkie dzieci. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów.

Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Zabawa urozmaicana była ciekawymi konkursami np. Z jakiej bajki pochodzi usłyszana melodia? Kto szybciej zostanie zamieniony w mumię( owinięty papierem toaletowym). W związku z tym, ze bal odbywał się w Tłusty Czwartek odbyły się również wyścigi w jedzeniu pączków. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Niestety radosna zabawa musiała się skończyć. O godz. 18.00. uczniowie pełni wrażeń wrócili do swoich domów.


K. Brukiewicz

FreshJoomlaTemplates.com
Thursday the 13th.