Strona główna

6 lutego 2018 - Dzień Babci i Dziadka

Drukuj
Utworzono: niedziela, 11, luty 2018 Piotr Strzelczyk
6 lutego 2018 - Dzień Babci i Dziadka-15
 
 
6 lutego 2018 roku o godzinie 16.00 w Zespole Szkół w Jerce odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego święta.

Dzieci z klas III b i III c z tej okazji pod kierunkiem swoich wychowawców przygotowali piękną uroczystość, na którą zostali zaproszeni Bacie i Dziadkowie. W pięknie udekorowanym korytarzu dzieci przedstawiły program artystyczny. Były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane ze Świętem Babci i Dziadka. Goście obejrzeli także pokaz taneczny tańca „ Marengo” w wykonaniu dzieci. Na zakończenie występów Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w przedstawionej „ na wesoło” inscenizacji „Rzepka” J. Tuwima. Mali artyści w zabawny sposób odtwarzali swoje role a goście z zainteresowaniem odbierali słowa, kierowane pod ich adresem.

Dzieci przygotowały również poczęstunek w postaci ciasta, kawy i herbaty.

Dziewczynki i chłopcy obdarowali swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. W przyjęciu gości pomogli rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Był on okazją do rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnienia więzi rodzinnych i bliższego poznania się.

Katarzyna Brukiewicz
Elżbieta Grodzka-Bilon

FreshJoomlaTemplates.com
Thursday the 13th.