Strona główna

Mistrzostwa Gminy Krzywiń w piłce siatkowej

Drukuj
Utworzono: piątek, 09, luty 2018 Katarzyna Borkowska

7 lutego 2018 - Mistrzostwa Gminy Krzywiń w piłce siatkowej -2

7 lutego 2018r. uczniowie Zespołu Szkół w Jerce pojechali na turniej siatkówki do Krzywinia. Rozgrywki przeprowadzono systemem „każdy z każdym” w dwóch kategoriach: dziewcząt i chłopców. Do pojedynków uczniowie jereccy, zarówno dziewczęta jak i chłopcy przystąpili tak zmobilizowani, że nie przegrali żadnego meczu. Tym samym zapewnili sobie zwycięstwo.


W skład drużyny dziewcząt weszły: Dziubała Roksana, Jędroszkowiak Karina, Leonardczyk Teresa, Łukaszczyk Martyna, Perz Natalia, Urbaniak Aleksandra, Bartkowiak Oliwia i Dogiel Paulina. Natomiast skład chłopców był następujący: Halaburda Kamil, Ławniczak Dawid, Majorek Jeremiasz, Matuszak Maksymilian, Rzepka Kamil, Szczerbal Mikołaj, Maik Tomasz, Dominiczak Tobiasz.
Złoci medaliści będą reprezentować gminę Krzywiń na rozgrywkach o Mistrzostwo Powiatu Kościańskiego. Trzymajmy za nich kciuki. Wielkie gratulacje i życzymy powodzenia!!!

Bernadeta Drozda

FreshJoomlaTemplates.com
Thursday the 13th.