Strona główna

1 lutego 2018 - Magiczny kapelusz

Drukuj
Utworzono: czwartek, 08, luty 2018 Piotr Strzelczyk

1 lutego 2018 - Magiczny kapelusz-4

1 lutego 2018 roku uczniowie klas 1- 4 Szkoły Podstawowej w Jerce mieli możliwość uczestnictwa w spektaklu opowiadającym o przyjaźni, szacunku i poświęceniu.

Inscenizacja ta była fenomenalną mieszanką edukacji z ogromną dawką humoru. W trakcie spektaklu pokazana została istota tolerancji, czyli zrozumienie do ludzkiej inności, poszanowanie innych poglądów, uszanowanie niemodnego stroju koleżanki, kolegi. Wszystko oparte było na podstawie sympatycznego słonia Tadeusza, który urodził się z zbyt długą trąbą. Udowodnione zostało, że to co inne niekoniecznie jest złe. Spektakl bardzo podobał się uczniom.

Beata Przydróżna

FreshJoomlaTemplates.com
Thursday the 13th.