Strona główna

Wycieczka szóstoklasistów.

Drukuj
Utworzono: niedziela, 04, luty 2018 Piotr Strzelczyk

WP 20180126 09 12 09 Pro Kopiowanie

26 stycznia uczniowie klasy szóstej, wraz z opiekunami, wybrali się na wycieczkę do Kościana. Aby rozwijać sprawność fizyczną , odwiedzili najpierw lodowisko. Niektórzy po raz pierwszy założyli łyżwy.

Pomocą służyli im bardziej doświadczeni koledzy, którzy cierpliwie udzielali wskazówek i podtrzymywali chyboczących się łyżwiarzy. Następnie wszyscy udali się do Kościańskiego Ośrodka Kultury na przedstawienie „Magia teatru”. Aktorzy wrocławskiego teatru Artenes w bardzo ciekawy sposób ukazali historię teatru od czasów starożytnych do dziś. Przewodnikiem w tej wędrówce był program komputerowy ścigany przez inne programy. Przedstawienie zaskakiwało szybkimi zwrotami akcji, widzowie nie mieli czasu się nudzić. Jednocześnie w przystępny sposób przybliżono pojęcia związane z teatrem. Wycieczka był udana, wszyscy z niecierpliwością czekamy na kolejne przedstawienia teatru Artenes.

Alicja Maciejewska
wych. kl. VI

FreshJoomlaTemplates.com
Thursday the 13th.