Strona główna

Spotkanie z żużlowcami

Drukuj
Utworzono: niedziela, 04, luty 2018 Piotr Strzelczyk

5 lutego w naszej szkole będziemy gościć najskuteczniejszy duet juniorów polskiej ekstraligi, zawodników FOGO Unii Leszno: Dominika Kuberę i Bartosza Smektałę. Dominik Kubera to m.in. drużynowy mistrz Europy juniorów, indywidualny wicemistrz Polski juniorów, drużynowy mistrz Polski, drużynowy mistrz świata juniorów, złoty medalista Młodzieżowych Par Klubowych na żużlu. Bartosz Smektała to m.in. drużynowy mistrz Europy juniorów, indywidualny wicemistrz Polski juniorów, drużynowy mistrz Polski, drużynowy mistrz świata juniorów, indywidualny wicemistrz świata juniorów, drużynowy mistrz Świata, złoty medalista MłodzieżowychPar Klubowych na żużlu, wicemistrz indywidualnych mistrzostw Europy juniorów. Ich osiągnięcia są naprawdę imponujące. Ci młodzi chłopcy, którzy realizują swoje pasje i marzenia, mogą być przykładem i inspiracją dla innych. Drodzy Uczniowie! W poniedziałek, przybrani w biało - niebieskie barwy, przygotujcie się na przyjęcie tych dwóch wspaniałych sportowców, którzy są niewiele starsi od Was!

Zuzia Giera i Bartek Jędrowiak

FreshJoomlaTemplates.com
Thursday the 13th.